Rolety jako dekoracja w Twoim domu

Mówiąc o elementach dekoracyjnych w domu zapewne każdy ma na myśli takie przedmioty jak lampy, stoły, krzesła, dywany, naczynia lub jakieś bibeloty. Jednak przede wszystkim – główną rolę jako swoistej dekoracji odgrywa we wnętrzu światło.

W końcu to światło buduje nastrój we wnętrzu, ale też wpływa na pewien określony odbiór przestrzeni, w której się przebywa. Dlatego też tak istotnie dekoracyjnym elementem są również rolety. I niezależnie od tego, jaki ich rodzaj się wybiera, czy będą to rolety dekoracyjne velux, rolety plisowane fakro, czy też rolety rzymskie velux – są one w związku z tym jednym z najważniejszych elementów dekoracyjnych we wnętrzu, bo to przez rolety wpada światło i to za ich pomocą decyduje się o intensywności naświetlenia.

Spośród wielu dostępnych ofert można wybrać rolety o różnych fakturach i stopniach przejrzystości. Są również dostępne różne kolory, a także rolety we wzory. Poza tym niektóre z rolet mają zdobione doły – w formie powycinanych wzorów, można wybrać na przykład roletę o faliście zakończonym dole.

Oczywiście wybór konkretnego modelu, wzoru jest w znacznej mierze uzależniony od pozostałych elementów wystroju wnętrza tak, by wszystko z sobą współgrało i nie kolidowało poprzez nietrafioną mieszankę stylistyczną. Dzięki odpowiedniemu wyborowi rolet można manipulować światłem we wnętrzu i nadać mu zupełnie inny i nowy wyraz, ale tez wykorzystać zmienność naświetlenia w ciągu dnia.

Rolety rzymskie velux można znaleźć tutaj: http://dodatki.velset.pl/2042.dodatki-do-okien-dachowych,2044.3195.1179.3193.fhb.html?c=3202&s=4&d=2952

  1 comment for “Rolety jako dekoracja w Twoim domu

  1. 12 sierpnia 2016 at 10:23

    Żaluzje tak i zawsze, jednak z pewnością warto zainwestować od razu w żaluzje antywłamaniowe ponieważ oprócz ochrony przed włamaniem ochraniają nas również przez nadmiernymi promieniami słończnymi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *