Rolety rzymskie podbijają świat!

Przeglądając aktualne trendy w wyposażeniu wnętrz, można zauważyć, że coraz większą uwagę przywiązuje się do stylizacji okna. Nic w tym zaskakującego, przecież często to właśnie ono gra w pomieszczeniu tzw. pierwsze skrzypce.

W tym sezonie i na pewno w kilku najbliższych, najbardziej popularne będą rolety rzymskie oraz rolety plisowane. Moim sercem bardziej zawładnął ten pierwszy model, ponieważ doskonale pasuje do naszego, przytulnego mieszkania.

Rolety rzymskie mają to do siebie, że są przede wszystkim dość podobne do tradycyjnych zasłon i firan, czyli odpowiednie dla osób, które cenią klasykę lub posiadają wyjątkowo przytulne wnętrza. Tak jest i u mnie. Wybrałam roletę z pięknego materiału w kwiaty, która znajduje się w pokoju pełniącym rolę biblioteczki i doskonale pasuje do starego fotela w romantycznym stylu oraz ciekawą w nowoczesne, geometryczne wzory, którą wykorzystałam w kuchni i salonie.

Muszę przyznać, że uwielbiam na nie patrzeć i uważam, że to właśnie dzięki nim moje wnętrze wygląda tak dobrze. Planuję zakup kolejnego modelu w mocnym kolorze i najlepiej również z roślinnym ornamentem, który znajdzie swoje zastosowanie w nowym pokoju mojej nastoletniej córki. Nie jestem zaskoczona tym, że to właśnie rolety rzymskie podbijają świat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *