Rolety rzymskie

Rolety rzymskie są alternatywą dla rolet standardowych oraz dla plisu jak i żaluzji. Wyglądają one bardzo efektownie i przyciągają wzrok wszystkich.

Dodatkowo bardzo ważne jest to, że rolety rzymskie Velux przeznaczone są zarówno do okien pionowych jak i do okien dachowych. W tej chwili istnieje tak dużo możliwości montażu jak i obsługi rolet, że nie trzeba się martwić montażem rolet rzymskich. Ich bardzo ważną cechą jest to, że mogą one być obsługiwane zarówno manualnie jak i mechanicznie co bardzo ułatwia podnoszenie i opuszczanie rolet na poddaszu gdy okno jest wysoko zamontowane.

Rolety rzymskie Velux to doskonałe rozwiązanie dla każdego domu. Ich innowacyjny wygląd idealnie się komponuje z każdym wystrojem. Bardzo dużym atutem rolet rzymskich jest to, że występują one w najróżniejszych kolorach jak i wzorach. Można zakupić rolety dekoracyjne gładkie jak i we wzory – kropki, kreski, kratkę i tym podobne. Do pokoju dziecięcego można nawet zamówić rolety z postaciami bajek.

Montaż rolet rzymskich jest bardzo łatwy i jednocześnie prawie nie widoczny dla oka. Stosuje się do nich specjalne małe prowadnice, które idealnie się komponują z oknem. Jeżeli komuś zależy na innowacyjnym wykończeniu pomieszczeń jak i na efektownym wyglądzie połączonym z wysoką jakością i estetyką to powinien założyć u siebie rolety rzymskie Velux. Zadowolą one nawet najbardziej wymagających klientów i dodatkowo będą cieszyły oko nie tylko mieszkańców, ale również wszystkich gości, a przy montażu pionowym również oczy sąsiadów.

Post navigation

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *